Úvod » AEROBNÍ SPORTY » Sportovní trička, tílka, topy » Drexiss tílko CoolMax BLACK/SHAPES PINK
Funkční tílko s rafinovanými pruhy na zádech v kontrastní barvě částečně odhaluje záda a působí velice sexy. Vyrobené je z coolmaxového vlákna i pro ty nejnáročnější sportovní aktivity. Má pohodlný volnější střih a tak velmi dobře padne. Tílko dobře sladíte. Funkční materiál je perforovaný a má neocenitelné funkční vlastnosti.
COOLMAX® je speciální materiál z dutého vlákna od firmy DuPont se skvělými funkčními vlastnostmi. COOLMAX® pohlcuje tělesnou vlhkost a odvádí ji od těla do horních vrstev. Oblečení
z COOLMAX®je určené i pro ten nejnáročnější trénink a outdoorové aktivity. COOLMAX® je také vhodný jako spodní funkční vrstra pro zimní sporty.
Materiál: COOLMAX®
RÁDI PORADÍME:
Potřebujete poradit s výběrem dámského coolmaxového tílka DREXISS? Využijte náš on-line chat (vpravo dole), zavolejte nám nebo pošlete dotaz na e-mail.